Dentalogs Mobil Uygulaması ve Hepsidishekimi.Com Web Sitesi Kullanım Koşulları

Dentalogs mobil uygulaması ve hepsidishekimi.com sitesinden (bundan böyle hepsidishekimi.com adıyla anılacaktır) hizmet almak için öncelikle aşağıda belirtilen üyelik / kullanım şartlarımızı okumanız ve onay vermeniz gerekmektedir. 

1. hepsidishekimi.com hizmetine bağlı tüm mobil uygulamaların, tüm servislerin, alan adlarının, yazılım kodlarının, ara yüzlerinin, içeriklerinin, ürün incelemelerinin, videolarının, algoritmalarının, çizimlerinin, modellerinin, tasarımlarının ve diğer tüm fikri sınai hakların sahibi, (üçüncü partilerden sağlanan içerik ve uygulamalar hariç olmak üzere) Yenibağlar Mahallesi Cihanpınar Sokak, No:2/1 Tepebaşı-Eskişehir adresinde mukim Fraktaltek Yazılım Bilişim San. Tic. Ltd. Şti. olup, sunulan servislerin yazılım, tasarım, metin, görsel ve sair telif hakları tamamen hepsidishekimi.com’e aittir. Mobil uygulamanın, servislerin ve hizmetlerin, bununla bağlantılı sayfaların kopyalanmasına, çoğaltılmasına ve yayılmasına, ayrıca tersine mühendislik işlemlerine tabi tutulmasına izin verilmemektedir. 

2. hepsidishekimi.com, ziyaretçilerin ve üyelerin sunduğu ve paylaştığı içeriklerin kesin doğru olduğunu garanti ve taahhüt etmemektedir. hepsidishekimi.com, kendi ürettiği ve yayınladığı içeriklerden bizzat sorumlu olduğu gibi, ayrıca üye ve ziyaretçilerin ürettikleri ve yayınladıkları içeriklerden 5651 sayılı kanunun 5. Maddesi gereği hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir. hepsidishekimi.com’un sınırlı sorumluluğu, 5651 sayılı kanun ve 5846 sayılı kanunun öngördüğü usullere uygun bildirilen ve hukuka aykırı olduğu düşünülen bir içeriği kontrol etmek ve teknik olanakları dahilinde o içeriği çıkarmak şeklindedir. 

3. hepsidishekimi.com, sunmuş olduğu hizmetlerin ve servislerin daha efektif kullanılabilmesi amacıyla bir çok 3. Parti kurum ve kuruluşlarla çeşitli şekillerde işbirliği yapabilir. Bu işbirliği; mobil uygulama ve/veya web sitesinde reklam, sponsorluk, izinli pazarlama, veri paylaşımı ve yasal diğer ticari yöntemlerle olabilir. hepsidishekimi.com, e.posta ile pazarlama faaliyetlerinde, kanunların öngördüğü şekilde izinli iletişimde bulunacağını, kullanıcının / üyenin isteği dışında iletişim ve pazarlama faaliyeti yapmayacağını, kullanıcının sistemden ücretsiz ve kolayca çıkabilmesini sağlayacak araçlar sunmayı beyan ve taahhüt eder. 

4. hepsidishekimi.com, kullanıcı tarafından oluşturulan her türlü veri ve içeriğin hiç bir şekilde kontrolünü yapmamaktadır. Ancak kullanıcı(lar) tarafından, 3. şahıs ve kurumların kişilik hakları ile Türkiye Cumhuriyeti kanunları ve uluslararası anlaşmalar ile koruma altına alınan diğer hakların ihlal edilmesi halinde; ayrıca telif haklarını ihlal eden, müstehcenlik (pornografi) içeren, hakaret, küfür, nefret söylemi, küçük düşürücü ifadeler barındıran içeriklerin gönderilmesi; kişileri ve toplulukları rahatsız edecek derecede toplu iletişim yapılması; kişilerin ve toplulukların sözle, resimle veya video içeriğiyle taciz ve tehdit edilmesi; virüs gönderilmesi ya da mobil uygulamanın veya web sitesinin verimli çalışmasını engellemek için kesme, sınırlama veya yok etme için tasarlanmış diğer bilgisayar kodları, ya da yazılım veya donanım içeren herhangi bir malzeme iletmesi; ayrıca hepsidishekimi.com hizmetlerinin ve servislerinin amacını aşan bir şekilde kullanılmasının anlaşılması halinde, hepsidishekimi.com hizmetleri derhal durdurma, ilgili içerikleri yayından çıkarma ve üyelik iptal etme hakkına sahiptir. Adli ve idari makamlardan gelecek talepler doğrultusunda, hepsidishekimi.com, hukuka aykırı içerik ve kod sahibinin bilgilerini paylaşmak durumundadır. 

5. Her kullanıcı / üye / ziyaretçi, kendisi tarafından üretilen veya paylaştığı içerikten birinci derecede sorumlu olduğunu kabul eder. 5651 sayılı kanuna göre, içerik sağlayıcı (yani hepsidishekimi.com’e herhangi bir içerik giren kişi), mobil uygulamada veya internet ortamında kullanıma sunduğu her türlü içerikten sorumludur. Diş hekimleri, Mobil uygulama üzerinden oluşturdukları tanıtım sayfalarının TÜRK DİŞ HEKİMLERİ BİRLİĞİNİN ilgili mevzuatlarına uygun olduğunu taahhüt eder. hepsidishekimi.com'un bu konuda hiç bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

6. hepsidishekimi.com, sunduğu servislerin kesintisiz ve hatasız çalışması için elinden geleni yapacaktır. Ancak internet erişim hizmeti veren servis sağlayıcıların sistemlerinde meydana gelebilecek teknik arızalar, anlaşmalı olduğu 3. Partilerin sistemlerinde meydana gelecek aksaklıklar, sistem bakımları ve mücbir nedenler gibi vakalarda hepsidishekimi.com servisleri de bağlantılı olarak etkilenebilir. Bu gibi durumlarda hepsidishekimi.com servislerin etkin olarak işlemesi için gerekli tedbirleri alacaktır, fakat doğrudan müdahale yetkisi olmayan bağlantılı servis arızaları ve hataları için sorumluluk kabul etmemektedir. 

7. hepsidishekimi.com, dilediği takdirde sunmuş olduğu hizmetler üzerinde en iyi hizmeti verme amacı ile her zaman tek taraflı olarak değişiklik yapabilir. 

8. hepsidishekimi.com mobil uygulamasına veya sitesine üye olurken verilen bilgilerin doğruluğundan ve gizliliğinden, ayrıca şifre ve kullanıcı adının korunmasından, başka kimselerle paylaşılmamasından kullanıcının kendisi sorumludur. Bu bilgilerin yetkisiz kişiler tarafından ele geçirilmesi ve hepsidishekimi.com servislerinin kullanılması halinde hepsidishekimi.com sorumluluk kabul etmemektedir. 

9. hepsidishekimi.com, değişen yasalar ve koşullara göre kullanıcı sözleşmesini her zaman tek taraflı olarak değiştirebilir, yürürlükten kaldırabilir veya yeni bir sürümünü yayınlayabilir. 

10. hepsidishekimi.com ve kullanıcı arasında ortaya çıkabilecek her türlü hukuki ihtilaf öncelikle iyi niyet çerçevesinde çözümlenmeye çalışacaktır, aksi halde taraflar Eskişehir Mahkemeleri ve İcra Dairelerinin yetkili olduğunu kabul ederler. Herkese açık ve aynı şekilde sunulan kullanım kuralları, Kullanıcının kayıtlı üye olması / siteye veya mobil uygulamaya girmesi, içeriklerden ve servislerden yararlanmaya başlaması ile her iki taraf arasında kabul edilmiş sayılır. Kullanıcı veya ziyaretçi, işbu sözleşmeden haberdar olmadığı veya okumadığı iddiasında bulunamaz. Kullanım şartları kabul edilmediği takdirde, kullanıcının mobil uygulamayı, siteyi ve servisleri kullanmaması yeterlidir